28.9. 2022 jsou obě naše brněnské prodejny zavřené. Aktuálně PROBÍHÁ PŘÍJEM NOVÉHO ZBOŽÍ (obaly) zn. KetoDiet na sklad a probíhá inventarizace zásob, informace o skladovém množství tedy nemusí být dočasně aktuální. Děkujeme za pochopení, SD

KetoFit Detoxikace organismu KetoCare (240 kapslí)

Neohodnoceno
Značka: KetoFit

Pro maximální efekt hubnutí je důležité mít své tělo patřičně připravené, detoxikované a očištěné od všech škodlivin zatěžujících náš organismus.

Dostupnost Skladem (1 ks)
960 Kč 834,78 Kč bez DPH 960 Kč / 1 ks
KetoFit Detoxikace organismu KetoCare (240 kapslí)
Neohodnoceno
Značka: KetoFit

Proteinová dieta je založena na metabolickém procesu zvaném ketóza, kdy tělu odepřeme sacharidy jako zdroje energie. Tělo ale energii potřebuje a začne si vyrábět ketolátky přeměnou tuku v energii. Výsledek = hubneme. Aby v těle tento proces mohl probíhat s nejvyšší účinností, je důležité ho zbavit všech nečistot a škodlivin, které by ketózu mohly omezovat. To zajistí detoxikace organismu.

Obsah balení detoxikace organismu KetoCare je na celých 80 dní (můžete si jej rozdělit například na jaro a zimu). Jeden den detoxikace organismu vychází na pouhých 12,- Kč.

Jak na detoxikaci organismu?
Detoxikaci organismu je možné realizovat pečlivě vybranou stravou, která má specifické složení. Tento způsob je časově náročný, zabere týdny a je i drahý. Hlavně však běžná jídla pro detoxikaci organismu běžnou stravou mohou obsahovat sacharidy, které jsou při proteinové dietě zakázány, narušili by ketózu - proces hubnutí. Z toho vyplývá, že v průběhu hubnutí detoxikaci organismu běžnou stravou nelze realizovat. Pokud chcete hubnout a zároveň detoxikovat, je KetoCare detoxikace organismu nejlepší volbou a proto v Ketofit vyvinuli detoxikaci organismu KetoCare.

S detoxikací organismu KetoCare nemusíte na nic čekat a nikterak neohrozíte průběh diety. Od prvního dne hubnutí s KetoFit můžete užívat současně i detoxikaci organismu KetoCare. V jeden čas tak hubnete a zároveň očišťujete své tělo od škodlivin a pomáháte zajistit účinnější hubnutí. Jak detoxikace organismu pomůže? Připraví organismus pro účinnější hubnutí, očistí organismus od škodlivých látek, zbaví tělo jedovatých metabolitů, zlepší krevní oběh, budete se cítit lépe, energicky, normalizuje zažívání, odlehčíte organismu, odkyselíte organismus. Během hubnutí pročistíte krev od triglyceridů (částic volného tuku).

Užívání: v průběhu proteinové diety užívejte 3 kapsle denně - jednu ráno, druhou v poledne, třetí večer.

Počet kapslí v balení: 240 (v detoxikační kůře: 240 á 550 mg / 80 dní)

Vyrobeno v ČR

Složení: L-Arginin, L-Citrulin, L-Ornithin HCl, želatina, protispékavá látka (stearan horečnatý)

Výživové hodnoty na 100 g:
Energie 1200 kJ
Energie 400 kcal
Tuky 0 g, z toho: nasycené mast. kys. 0 g, polynenasycené mast. kys. 0 g
Sacharidy 0 g, z tohu cukry 0
Bílkoviny 99 g
Sůl 0 g

Výživové hodnoty na 1 denní dávku (3 kapsle)

Energie 33,15 kJ
Energie 7,8 kcal
Tuky 0 g, z toho: nasycené mast. kys. 0 g, polynenasycené mast. kys. 0 g
Sacharidy 0 g, z toho cukry 0 g
Bílkoviny 1,93 g
Sůl 0 g

Distributor: 4FITNESS s.r.o., Příkop 843/4, 602 00 Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz