OTEVÍRACÍ DOBA POBOČKA HYBEŠOVA 49, Brno PO-PÁ 10:00 - 17:00 hod. Pobočka Hrnčířská 6 je dočasně uzavřena (do konce února) z důvodu rekonstrukce !!!

BLOG

Důležitá provozní informace !

Vážení zákazníci, chceme vám vytvořit nové a krásné prostředí s ochutnávkovou zónou a místem pro výživové poradenství + osobní konzultace. Proto nyní budeme rekonstruovat naší stávající pobočku v obchodní galerii Sfinx na Hrnčířské 6. Nemusíte se však obávat o své nákupy, prodejna Hybešova 49 bude po dobu rekonstrukce stále OTEVŘENA (od pondělí do pátku 10:00 - 17:00 hod.). V novém prostoru pak budete mít jednodušší parkování a když ne lepší, tak srovnatelné spojení MHD. Přesto chápeme, že pro některé z vás není jakákoliv změna příjemná, proto vás chceme odměnit za trpělivost a po dobu rekonstrukce vám na pokladně odečteme z každého nákupu až 15% slevu (10% sleva za trpělivost plus dalších 5% za věrnost pro registrované).
Zároveň vás předem informujeme, že prodejna na Hybešové 49 bude k 30.4. 2023 definitivně uzavřena a prodej dietních dobrot bude možný od 1.5. 2023 pouze na Hrnčířské 6.
Děkujeme za pochopení ????, Kamila K.

Navýšení věrnostní slevy

Jste náš věrný zákazník? Vážíme si toho! Nově jsme navýšili všem registrovaným zákazníkům slevu na veškerý sortiment ve výši 5% na každý nákup. Platí samozřejmě i pro zákazníky, kteří u nás nakupují na našich kamenných prodejnách v Brně. 

AKCE UKONČENA! Výživové poradenství a proteinový nápoj zdarma při osobní návštěvě KetoDiet centra

AKCE UKONČENA! Výživové poradenství a proteinový nápoj zdarma při osobní návštěvě KetoDiet centra

Víte, že naše brněnské prodejny jsou zároveň i KetoDiet centra?

KetoDiet centrum je konzultační centrum se spoustou výhod. 

Chcete dietu nejprve ochutnat, než se pustíte do dietního plánu? Vyhovuje vám spíš kontakt tváří v tvář než brouzdání po e-shopu? Navštivte jedno ze 4 oficiálních konzultačních center v České republice. Vedou je kvalifikovaní výživoví poradci, kteří mají princip keto diety v malíku. Poskytnou vám individuální přístup a krok za krokem vám pomůžou s hubnutím.

V našem brněnském KetoDiet centru probíhá od 10.3. 2022 do 21.3. 2022:

  • Tělesná diagnostika na profesionálních přístrojích zcela zdarma!
  • Dárek k nákupu produktů KetoDiet nad 1 999 Kč = velký proteinový nápoj v dóze (35 porcí) dle vlastního výběru (hodnota dárku 1 449 Kč).

Pozn.: Akce platí pouze při osobní návštěvě (Hybešova nebo Hrnčířská), měření na diagnostickém přístroji je možné pouze na pobočce Hybešova 49, Brno (prosíme objednat se předem na tel. č.: 733 255 733).

AKCE UKONČENA 21.10. 2022 v 17:00 hod. 

Müsli tyčky od KetoDiet?

Müsli tyčky od KetoDiet?

To jako vážně? Joooo!

Nové müsli tyčinky jsou parádním zpestřením pro všechny:

  • kteří hubnou s dietním plánem ketoDiet (od 3. kroku)
  • sportovce, kteří potřebují doplnit energii a ochránit svalovou hmotu
  • maminky, které chystají svačinky svým dětem, ale na sebe často zapomenou
  • zaneprázdněné, kteří často jedí ve spěchu, ale záleží jim na kvalitě.

Je to: 

  • skvělý snack na cesty se svěží chutí červeného ovoce, obsahuje pořádnou dávku bílkovin a vlákniny, má minimum cukru a je bez lepku!

Skladem již máme obě příchutě, ochutnejte je a zvolte si svého favorita. U mě jsou to ROZINKY a MANDLE. Kamila K. 

  

 

 

 

 

 

 

 

NajduZboží.cz