OTEVÍRACÍ DOBA POBOČKA HYBEŠOVA 49, Brno PO-PÁ 10:00 - 17:00 hod. Pobočka Hrnčířská 6 je dočasně uzavřena (do konce února) z důvodu rekonstrukce !!!

Důležitá provozní informace !

Vážení zákazníci, chceme vám vytvořit nové a krásné prostředí s ochutnávkovou zónou a místem pro výživové poradenství + osobní konzultace. Proto nyní budeme rekonstruovat naší stávající pobočku v obchodní galerii Sfinx na Hrnčířské 6. Nemusíte se však obávat o své nákupy, prodejna Hybešova 49 bude po dobu rekonstrukce stále OTEVŘENA (od pondělí do pátku 10:00 - 17:00 hod.). V novém prostoru pak budete mít jednodušší parkování a když ne lepší, tak srovnatelné spojení MHD. Přesto chápeme, že pro některé z vás není jakákoliv změna příjemná, proto vás chceme odměnit za trpělivost a po dobu rekonstrukce vám na pokladně odečteme z každého nákupu až 15% slevu (10% sleva za trpělivost plus dalších 5% za věrnost pro registrované).
Zároveň vás předem informujeme, že prodejna na Hybešové 49 bude k 30.4. 2023 definitivně uzavřena a prodej dietních dobrot bude možný od 1.5. 2023 pouze na Hrnčířské 6.
Děkujeme za pochopení ????, Kamila K.
NajduZboží.cz