Náš příběh

Vítejte! Jsme specialisté v oblasti poradenství a prodeje proteinových diet. 
 

"Náš příběh" vlastně začal vznikat jako moje vlastní touha změnou životních návyků měnit sebe sema. Bylo mi 14 let a někdo se mi posmíval, že mám ručičky jako sirečky (od slova sirka). A tak jsem se poprvé ocitla v posilovně a máchala tam bez rozmyslu žlutými chlupatými půl-kilovými činkami, neboť ty kovové jsem nesundala ze stojanu. Je sice trochu zázrak, že jsem to tehdy nevzdala, ale že jsem se naopak začala o fitness a jídelníček zajímat víc. Protože ono to šlo! Najednou jsem v těch svých párátkách (ale ona už to žádná párátka nebyla) držela pohár za 1. místo v Bodyfitness žen a koukala se na sebe v trafice v populárním fitness časopise. Cesta poté tak nějak přirozeně pokračovala studiem na Fakultě tělesné výchovy a sportu na Karlově Univerzitě a otevřením vlastního fitness centra pro ženy v Brně. A tam už se přibližně od roku 2011 začíná psát "náš příběh". Ve fitku jsme totiž začali s prodejem čerstvě zrozené české značky proteinové diety KetoDiet. Díky úspěchům redukce váhy s touto dietou u našich klientek a také proto, že jsem se chtěla více věnovat individuálnímu poradenství v této oblasti, jsem v roce 2015 otevřela vůbec první konzultační a prodejní centrum KetoPoint v České republice v Brně na ul. Hrnčířská 6. V roce 2018 byl otevřen další náš Ketopoint v Brně na ul. Hybešova 49, jehož provoz však bude v květnu 2023 ukončen.

V souvislostí s vývojem coronavirové krize v roce 2020 a s omezeními volného pohybu osob, maloobchodního prodeje a konzultační činnosti, se kterými se váže i změna prodejního chování našich zákazníků, prodáváme nyní i přes tento e-shop Svět Diet zboží přímo z našich skladových zásob, které máme na prodejnách a naše konzultační centra fungují i jako výdejní místa pro vaše objednávky. Tato změna nám umožnila nadále prodávat našim zákazníkům jejich oblíbené produkty zn. KetoDiet, ale také rozšířit náš sortiment o nabídku dalších výrobců a značek proteinových diet (KetoMix, KetoFit a další...) a doplnit portfolio o další výrobky a jídla vhodná do diety a pro LowCarb stravování. 

Nakoupit u nás můžete i bez registrace nebo bez vstupní konzultace (přečtěte si však prosím kontraindikace). Pokud si nejste jistí, zda je proteinová dieta pro Vás vhodná, poskytneme Vám v Brně osobní konzultaci a vytvoříme plán přesně pro Vás. Pro Vaše omezení (bezlepkový balíček), pro Vaše přesvědčení (balíček bez glutamátu či jiných přídatných látek), pro Váš mlsný jazýček (balíček těch nejvybranějších chutí), pro Vaši peněženku (balíček akční nebo balíček, který si nepotrpí na design). 

Běžné poradenství a poradenství k nákupu poskytujeme samozřejmě zdarma a z letitých zkušeností víme, že je pro spoustu zákazníků plně dostačující jak pro běžné užívání proteinových produktů jako doplněk k běžnému jídelníčku, tak i pro absolvování některého z plných dietních programů.

Pokud máte zájem o individuální poradenství nebo výživový koučink, prosím, kontaktujte nás na info@svetdiet.cz nebo tel.: 733 255 733. 

Hubnutí s proteinovou dietou je snadné, chutné a bezpečné a můžete s ní i ušetřit, o čemž vás snadno přesvědčíme. Příprava jídel Vám zabere minimum času, protože nemusíte nic vážit, ani počítat kalorie, ale pokud budete chtít, rádi Vás to naučíme, protože Vám to do budoucna pomůže zlepšit stravovací schéma a odhadovat adekvátní příjem a složení přijaté potravy.

Těšíme se, jak ve Vás probudíme Vaše štíhlejší já, za Svět Diet Kamila Knotková 

 

NajduZboží.cz