O NÁS

Vítejte! Jsme specialisté v oblasti poradenství a prodeje proteinových diet. 
 

Náš příběh vlastně začal vznikat už někdy v roce 1990. Impulsem byla osobní touha změnou životních návyků změnit sebe sama. Bylo mi 14 let a někdo se mi posmíval, že mám ručičky jako sirečky (od slova sirka). A tak jsem se poprvé ocitla v posilovně a máchala tam bez rozmyslu žlutými chlupatými půl-kilovými činkami, neboť ty kovové jsem ani nesundala ze stojanu. Je to trochu zázrak, že jsem to tehdy nevzdala. Naopak! Začala jsem informace o fitness a výživě doslova "žrát". Protože ono to šlo! Najednou jsem v těch svých párátkách :-D držela pohár za 1. místo v Bodyfitness žen a koukala se na sebe v trafice v populárním fitness časopise.

forma1

Cesta poté tak nějak přirozeně pokračovala studiem na Fakultě tělesné výchovy a sportu na Karlově Univerzitě a otevřením vlastního fitness centra pro ženy. A tam už se přibližně od roku 2011 začíná psát "náš příběh" s proteinovými dietami. Ve fitku jsme totiž začali s prodejem čerstvě zrozené české značky proteinové diety KetoDiet. Díky úspěchům redukce váhy s touto dietou u našich klientek a také proto, že jsem se chtěla více věnovat individuálnímu poradenství v této oblasti, jsem v roce 2015 otevřela vůbec první konzultační a prodejní centrum KetoPoint v České republice v Brně na ul. Hrnčířská 6. V roce 2018 byl otevřen další náš KetoPoint v Brně na ul. Hybešova 49, jeho provoz však byl v květnu 2023 po 5ti krásných letech ukončen. Vysoké náklady, dopady coronavirové krize a s tím spojená změna prodejního chování v maloobchodní síti k tomu nevyhnutelně vedla, bohužel... Na Hrnčířské však FUNGUJEME dál! V nově zrekonstruovaných prostorách s možností ochutnávek a s větší prodejní plochou. Tato změna nám umožnila nadále prodávat našim zákazníkům jejich oblíbené produkty zn. KetoDiet, ale také rozšířit náš sortiment o nabídku dalších výrobců a značek proteinových diet (KetoMix, KetoFit, NUPO, Victus a další...) a doplnit portfolio o další výrobky a jídla vhodná do diety a pro LowCarb stravování (Expres Menu, TOPNATUR...). 

V současné době se již neúčastním žádných soutěží - jen té osobní. Takže věřte, že moje práce je moje radost i boj. S vlastní motivací, odříkáním, plánováním, selháváním... Hubnutí je vlastně strašně jednoduchá věc...

 

Pokud máte zájem o individuální poradenství nebo výživový koučink, prosím, kontaktujte mě na info@svetdiet.cz nebo tel.: 733 255 733. 

Hubnutí s proteinovou dietou je snadné, chutné a bezpečné a můžete s ní i ušetřit, o čemž vás snadno přesvědčíme. Příprava jídel Vám zabere minimum času, protože nemusíte nic vážit, ani počítat kalorie, ale pokud budete chtít, rádi Vás to naučíme, protože Vám to do budoucna pomůže zlepšit stravovací schéma a odhadovat adekvátní příjem a složení přijaté potravy.

Těším se, jak ve Vás probudím Vaše štíhlejší já.

Za Svět Diet "šéfka" projektu Mgr. Kamila Knotková 

 

 

NajduZboží.cz