NUPO Slim Boost CALORIE FIGHTER

Slim Boost+ Calorie Fighter je klinicky ověřený doplněk stravy pro použití při léčbě a prevenci obezity a nadváhy.

Dostupnost Skladem (>3 ks)
490 Kč / ks 1 451,85 Kč / 100 g
NUPO Slim Boost CALORIE FIGHTER
kaloriefighter
Novinka Tip

Získáte čtyři vynikající a klinicky ověřené funkce pro snížení hmotnosti v jednom.

Slim Boost+ Calorie Fighter sníží váš denní příjem kalorií o přibližně 800 kcal snížením absorpce tuků až o 42 % a absorpce cukrů až o 46 %. Kromě toho Slim Boost+ Calorie Fighter snižuje chuť k jídlu.

Revoluční a patentovaná složka KiOnutrime-CsG® je založena na chitosanu a glukomananu – aktivních složkách rostlinného původu, díky čemuž je Slim Boost+ Calorie Fighter vhodný pro vegetariány a vegany.

Slim Boost+ Calorie Fighter je prášek s jemnou malinovou příchutí ve formátu sáčku. Jednoduše rozmícháte obsah sáčku ve velké sklenici vody a ihned konzumujete – maximálně 15 minut před hlavním jídlem.

Slim Boost+ Calorie Fighter je klinicky ověřený doplněk stravy pro použití při léčbě a prevenci obezity a nadváhy. Vždy doporučujeme, aby  produkty z řady Slim Boost byly součástí zdravé výživy, ať už používáte produkty Nupo nebo se pravidelně stravujete.

 • Snižuje celkový příjem kalorií o cca. 800 kcal za den
 • Snižuje vstřebávání tuků až o 42%
 • Snižuje vstřebávání cukru až o 46%
 • Zlepšuje sytost a zabraňuje přejídání
 • Zmírňuje chuť na sladké

Složení: Každý sáček Slim Boost+ Calorie Fighter obsahuje glukomanan, KiOnutrime-CsG®, maltodextrin, koloidní oxid křemičitý, aroma a sukralózu.

Dávkování: Slim Boost+ Calorie Fighter určený pro orální užití. Sáčky jsou jen na jedno použití. Calorie Fighter je určen pro obézní dospělé (BMI ≥ 30) nebo dospělé s nadváhou (BMI ≥ 25).

Doporučená denní dávka: Jeden sáček třikrát denně (před snídaní, večeří a obědem), Užívá se 15 minut před každým jídlem s jednou nebo dvěma velkými sklenicemi vody.

Každé balení obsahuje 15 sáčků.

POZNÁMKA: Vypijte ihned po smíchání prášku s vodou, aby nedošlo k zahuštění konzistence. Calorie Fighter je vhodný pro dlouhodobé používání a doporučuje se jej používat až 12 týdnů v závislosti na potřebě.

  Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

  Uchovávejte mimo dosah dětí.

  Distributor: New Me Czech s.r.o., Na Folimance 2155/15, 120 00 Praha 2

  Kategorie: DOPLŇKY stravy
  Hmotnost: 0.338 kg

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:
  NajduZboží.cz